PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Julia Roberts ka frike?

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3597
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Julia Roberts ka frike?   Fri Mar 13, 2009 6:52 am

Juria Roberts ka frikė gjatė ecjes nėpėr tepih tė kuq dhe kjo gjė e “tmerron”.

Aktorja 41 vjeēare ka ecur mėnjane me aktorin tjetėr Clive Owen gjatė premierės se filmit tė saj “Duplicity”, por ka pranuar tė enjten nė mbrėmje se ajo ka qenė e tmerruar nga zhurma e njerėzve dhe tepihu i kuq.

“Tepihu i kuq tė tmerron, ėshtė i frikshėm. Ishte frikshėm tė ecje andej – por edhe mirė”, ka thėnė ajo.

Julia ishte njėherė njėra ndėr aktoret mė tė paguara nė botė, por zmbrapsja e saj nga jeta nė Hollywood dhe lindja e binjakėve Hazel dhe Finn nė 2004-ėn ka bėrė qė ajo mos tė duket shumė nė skenė.

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Julia Roberts ka frike?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: