PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Audi Locus Concept

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4200
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Audi Locus Concept   Thu Jan 29, 2009 2:21 pmDizajneri turk Ugur Sahin ka dhėnė mendimin e tij se si do tė duhej tė duket njė Audi i tė ardhmes.
Turku, frymėzimin kryesor e ka marrė nga natyra. Sipas tij, njerėzit nuk vėrejnė linjat, format dhe lakesat e ndryshme nė natyrė. Pėr kėtė arsye koncepti i tij bazohet nė linja tė kompozuara, tė cilat relaksojnė dhe njėkohėsisht japin ‘energji’ dhe asocojnė nė njė automjet sportiv.

Koncepti i ri i ruan bazat e njohura tė automjeteve Audi, pjesėn e pėrparme e ka tė gjerė, ndėrsa kulmi i ngjan Audi TT. Koncepti Locus e ka pjesėn e pasme agresive me drita tė errėta tė frenave.

Karakteristikė e Locusit ėshtė se e shfrytėzon shumė qelqin, me qėllim qė udhėtarėt tė ndjejnė se kanė hapėsirė kur janė brenda.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Audi Locus Concept
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: