PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 “Dark Knight” 11 nominime nė Saturn Awards

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3534
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: “Dark Knight” 11 nominime nė Saturn Awards   Fri Mar 13, 2009 6:59 am

Filmi i ri i Batmanit, "The Dark Knight", ka kryesuar me nominime para ndarjes sė radhės tė ēmimeve Saturn Awards, ku do tė konkurrojė nė plot 11 kategori.

Filmi do tė jetė nė garė edhe nė kategorinė ‘filmi mė i mirė aksion/aventurė/triler’, ku do tė ketė pėrballė filmat “Changeling”, “Gran Torino”, “Quantum of Solace”, “Traitor” dhe “Valkyrie”.

Christian Bale, ylli i filmit, po ashtu ėshtė nominuar nė kategorinė aktori mė i mirė, ku do tė ketė pėrballė aktorėt Tom Cruise (Valkyrie), Robert Downey, Jr. (Iron Man), Harrison Ford (Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull), Brad Pitt (The Curious Case of Benjamin Button) dhe Will Smith (Hancock).
Ceremonia do tė organizohet mė 25 qershor tė kėtij viti.

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
“Dark Knight” 11 nominime nė Saturn Awards
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Eda Derhemi: Gjirokastra dhe komunizmi nė "Darkėn e gabuar" tė Ismail Kadaresė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: