PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Kah Far Kerri

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3540
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Kah Far Kerri   Fri Mar 13, 2009 7:19 am


Kjo makinė ėshtė me dy dyer dhe zė pesė pasagjer. Ėshtė njė makinė sportive, por edhe familjare.

Motori i saj ėshtė 161 kuaj fuqi dhe harxhon 6 litra nė 100 km. Ajo ka pesė shpehtėsi manuale por mund tė shndėrrohet edhe nė shpejtėsi automatike.

Ky projekt i Scion ėshtė i vitit 2008 por kėtė vit ėshtė aktiv nė treg dhe kushton 16 150 dollarė.

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Kah Far Kerri
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: