PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Gresso Lady Diamond, telefon pėr zonja tė pasura

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3533
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Gresso Lady Diamond, telefon pėr zonja tė pasura   Fri Mar 13, 2009 7:27 am


Njerėzit nga kompania Gresso padyshim qė jetojnė nė njė botė tjetėr, pėr shkak se prodhimi i saj ėshtė ende i bazuar nė telefona tė shtrenjtė dhe luksoz, ndėrsa shumica e njerėzve nė planetin shtrėngojnė rripin e tyre pėr shkak tė krizės ekonomike globale.

Nė linjėn mė tė fundit, kompania Gresso ka lansuar ėshtė Lady Diamond, i cili me sa duket ėshtė i projektuar ekskluzivisht vetėm pėr zonjat. Dhe pėr njė zonjė tė tillė e cila mund tė ndajė 5500 dollarė pėr blerjen e kėtij telefoni (me kusht qė ato nuk kanė njė zotėri prapa, pos veten e tyre pėr blerjen e telefonit).

Kur jemi tek pamja e telefonit, Lady Diamond ėshtė ndėrtuar me qeramikė tė lartė, tė purpurt nė ngjyrėn Magnet Diamond, i pajisur me 18 karat ari, dhe ka katėr diamante tė bardhė nė tastierat e navigimit.

Pas tė gjitha gjėrave qė u thanė mė lart, specifikat e telefonit bien disi nė plan tė dytė, mirėpo ėshtė e rėndėsishme tė pėrmendet se telefoni ka kamerė me dy megapixel, 2GB memorie tė brendshme, GSM/GPRS dhe Bluetooth lidhje, dhe funksionon me sistemin operativ Windows Mobile 6,0 Standard./ ms / foto: feelphones

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Gresso Lady Diamond, telefon pėr zonja tė pasura
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Agim Rexha: "Zonja e zezė" dhe Kosova e tradhėtuar
» Kadri Mani & Avni Avdiu: Zonja Carla del Ponte, pasi tė hetoni nė Bosnjė e nė Serbi, mund tė vini nė Kosovė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: