PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Werder shėnon fitore, PSG barazon

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3790
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Werder shėnon fitore, PSG barazon   Sat Mar 14, 2009 4:30 am

Takim i parė i 1/8 tė finales sė Kupės UEFA i zhvilluar nė Weserstadion, ndėrmjet Werder Bremenit dhe Saint-Etienne, ka pėrfunduar me fitore minimale prej 1-0 nė favor tė skuadrės gjermane.
Tė vetmin gol pėr vendasit e shėnoi Naldo nė minutėn e 20-tė. Edhe pse kjo ėshtė fitore minimale, e cila nuk ofron siguri pėr ndeshjen e kthimit, Werder veproi mirė duke mos pranuar gol.

Ndeshja tjetėr e zhvilluar nė Parc des Princes, ndėrmjet Paris Saint-Germain dhe Bragės, ka pėrfunduar pa gola.

PSG e filloi ndeshjen duke menduar pėr takimin e vikendit kundėr Marseille, dhe kjo ishte arsyeja qė nuk arriti mė shumė se njė barazim, por fatmirėsisht francezėt nuk pranuan gol, kėshtu qė mund tė shpresojnė pėr njė rezultat pozitiv nė ndeshjen e kthimit.
Back to top Go down
View user profile
 
Werder shėnon fitore, PSG barazon
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: