PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Pique: Mė mirė Arsenali se Liverpooli

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Pique: Mė mirė Arsenali se Liverpooli   Sat Mar 14, 2009 4:32 am

Duket se tė gjitha skuadrat ia kanė frikėn Liverpoolit nė Ligėn e Kampionėve duke dėshiruar qė ta shmangin nė ēerekfinale tė kėsaj gare.
Mbrojtėsi i Barcelonės, Gerard Pique, ka pranuar se shpreson qė Blaugranėt tė mos pėrballen me Liverpoolin nė ēerekfinale tė Ligės sė Kampionėve.

“Stili i lojės sė Liverpoolit nuk na pėrshtatet aspak. Nė Santiago Bernabeu ata e mbyllėn lojėn krejtėsisht dhe nuk e lejuan kundėrshtarin tė luajė. Njė rival, i ci li do tė na pėrshtatej ėshtė Arsenali, sepse atyre iu pėlqen tė luajnė dhe tė sulmojnė, sikurse ne”, ėshtė shprehur mbrojtėsi.
Back to top Go down
View user profile
 
Pique: Mė mirė Arsenali se Liverpooli
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: