PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Perez shėnjestron Gerrardin dhe Alonson

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3919
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Perez shėnjestron Gerrardin dhe Alonson   Sat Mar 14, 2009 4:32 am

Kėtė verė Real Madridi do tė mbajė zgjedhjet pėr president, ndėrsa shtypi spanjoll nuk ka hezituar qė tė parashikojė se Florentino Perez do t’i udhėheqė Mbretėrit, pavarėsisht se ai ende nuk ka konfirmuar nėse do tė kandidohet ose jo.
Cristiano Ronaldo dhe Kaka kanė qenė gjithmonė nė krye tė listės blerėse tė Los Merengues dhe vazhdojnė tė jenė, por tani janė shtuar edhe dy emra: dyshja e Liverpoolit, Steven Gerrard dhe Xabi Alonso.

Para disa javėsh “AS”, kishte shkruar se bashkėpunėtorėt e afėrt tė Perez ishin takuar me Ronaldon dhe Kaka, ndėrsa tani i njėjti burim pohon se janė bėrė pėrgatitje pėr t’u takuar edhe me Gerrardin dhe Alonson.
Back to top Go down
View user profile
 
Perez shėnjestron Gerrardin dhe Alonson
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: