PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Beckham: Titulli mban emrin e Manchester United

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3497
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Beckham: Titulli mban emrin e Manchester United   Sat Mar 14, 2009 4:33 am

David Beckham shpreson qė ish-skuadra e tij, Manchester United, do tė shėnojė fitore nė ndeshjen derbi tė sė shtunės kundėr Liverpoolit, e cila ėshtė njė ndeshje vendimtare pėr titull.
“Pėr njė tifoz tė Manchester Unitedit, si unė, fitoja kundėr Liverpoolit ėshtė diēka e veēantė. Kam qenė me fat qė kam luajtur nė njė skuadėr, e cila udhėtonte nė Anfield ku e mposhtte Liverpoolit, dhe tė njėjtėn gjė e bėnte edhe nė Old Trafford”.

“Liverpooli po luan mirė, por Manchester United po luan jashtėzakonisht mirė. United ka njė skuadėr me disa nga lojtarėt mė tė mirė nė botė”.

“Si tifoz i Manchester Unitedit them se do ta fitojmė Ligėn edhe kėtė sezon. Ende nuk ka pėrfunduar asgjė, por mėnyra si luajnė, me ata lojtarė dhe me atė trajner, ėshtė e pamundur qė tė mos shpallen kampionė”, ka thėnė anglezi pėr “Sky Sports News”.
Back to top Go down
View user profile
 
Beckham: Titulli mban emrin e Manchester United
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Izet Abdyli:GJAKU TA DHA EMRIN DRENICĖ E KUQE
» Ahmet Murati: Poezi: Titulli: "Ninulla e dashurisė"; Poetry: Title: "Lullaby of Love"
» Historiografia pėr emrin Kosovė-Kosova
» Idriz Zeqiraj: Telenovela e pergjakshme me emrin - Kosovė
» AGIM GASHI:MOS E PĖRDHOSNI EMRIN E I. RUGOVĖS, SE JU MALLKON HISTORIA-Kujtesė!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: