PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 City refuzon kėrkesėn e Valencias

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3431
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: City refuzon kėrkesėn e Valencias   Sat Mar 14, 2009 4:34 am

Zėvendėspresidenti i Valencias, Fernando Gomez, ka njoftuar tė mėrkurėn se skuadra e tij ka filluar bisedimet me Manchester Cityn pėr shitjen e David Villas.
Tani, e pėrditshmja spanjolle “AS” ka njoftuar se raundi i parė i bisedimeve nuk ka shkuar aq mirė, pasi qė ‘pasanikėt’ e Cityt kanė refuzuar tė diskutojnė pėr vlerėn qė e kanė caktuar Los Che pėr sulmuesin e tyre, e cila konsiderohet tė ketė qenė 100 milionė euro.

Nga ana tjetėr, agjenti i Villas, Jose Luis Tamargo, ėshtė shprehur i pakėnaqur me mėnyrėn se si skuadra po merret me kėtė ēėshtje.

“Mėnyra se si Fernando i bėn gjėrat nuk ėshtė korrekte, sepse ai nuk m’i ka raportuar aktivitet e tij as mua e as klientit tim. Ėshtė dashur tė mėsoj gjithēka nga shtypi”, ka thėnė agjenti

Mėsohet se Valencia dėshiron ta kompletojė shitjen e Villas sa mė shpejtė, pasi qė ata janė tė detyruar tė paguajnė njė pjesė tė borxhit tė tyre (75 milionė euro) deri nė korrik.
Back to top Go down
View user profile
 
City refuzon kėrkesėn e Valencias
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ligj i ri: Familja jote bėn njė kėrkesė me shkrim dhe ty nuk tė lė tė hysh nė kazino
» Kėrkesė pėr sqarimin e drejtė dhe gjithanshėm tė rrethanave tė vdekjes sė tė ndjerit Dedė GECAJ nė burgun regjional hetues tė St. Galen-it nė Zvicėr

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: