PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Totti: Nuk guxojmė ta humbim vendin e katėrt

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Totti: Nuk guxojmė ta humbim vendin e katėrt   Sat Mar 14, 2009 4:35 am

Simboli i Romės, Francesco Totti, beson se skuadra e tij sė shpejti do tė pozicionohet nė njė vend i cili dėrgon nė Ligėn e Kampionėve sezonin e ardhshėm.
“Objektivi ynė tani ėshtė qė tė kualifikohemi sėrish nė Ligėn e Kampionėve, ėshtė njė garė shumė e rėndėsishme dhe ngazėlluese, prandaj dėshirojmė tė jemi aty sezonin e ardhshėm”, ka shkruar Totti nė “Corriere dello Sport”.

Roma u eliminua nga Arsenali, ndėrkohė qė nuk kanė munguar spekulimet se kapiteni ėshtė lodhur nga zhgėnjimet me Giallorossėt dhe ndoshta do tė kėrkojė njė skuadėr mė tė madhe pėr ta realizuar ėndrrėn e tij: titullin e Ligės sė Kampionėve.

“Unė kam lindur me kėto ngjyra dhe padyshim qė do ta pėrfundoj karrierėn time kėtu. Dėshiroja tė luaja me ēdo kusht nė atė pėrballje kundėr Arsenalit edhe pse nuk isha i rikuperuar plotėsisht. Dėshiroj t’i falėnderoj bashkėlojtarėt pėr lojėn qė treguan, sepse ata e kanė kuptuar vlerėn qė ka kjo fanellė”, ka pėrfunduar ‘Er Purpone’.
Back to top Go down
View user profile
 
Totti: Nuk guxojmė ta humbim vendin e katėrt
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Historia e lashtė
» POEZI QE FITOI VENDIN E PARE NE KOKURSIN LETRAR TE MALISHEVES?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: