PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Zidane: Gerrard ėshtė lojtari mė i mirė nė botė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Zidane: Gerrard ėshtė lojtari mė i mirė nė botė   Sat Mar 14, 2009 4:35 am

Tri herė fituesi i ēmimit tė lojtarit mė tė mirė nė botė, Zinedine Zidane, ka dhėnė mendimin e tij pėr lojtarin mė tė mirė nė botė, dhe sipas tij, ai ėshtė kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard.
Legjenda franceze mendon se Steven Gerrard ėshtė lojtar mė i mirė se Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo.

“Ai ndoshta nuk tėrheq vėmendjen e njerėzve, sikurse Lionel Messi dhe Ronaldo, por ai ėshtė mė i miri nė botė”.

“Njė lojtar si Gerrard ndikon nė tė gjithė skuadrėn. Kur ne fitonim tituj, unė gjithmonė thosha se Claude Makelele ishte lojtari mė i rėndėsishėm pėr ne. Asnjėri nga ne, unė, Luis Figo apo Raul, nuk mund ta bėnim atė qė bėnte Makelele. Dhe e njėjta gjė vlen edhe pėr Liverpoolin dhe Gerrardin”.

“Ai (Gerrard) ka aftėsi tė jashtėzakonshme nė pasimin e topit, di tė lėvizė dhe tė shėnojė, por mė e rėndėsishmja ėshtė se ai iu jep vetėbesim bashkėlojtarėve. Ajo qė ka Gerrad nuk mėsohet, por ėshtė e lindur”, ka thėnė ish-mesfushori i Juventusit pėr “The Daily Mail”.
Back to top Go down
View user profile
 
Zidane: Gerrard ėshtė lojtari mė i mirė nė botė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: