PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Juventus do mbajė takime me Diegon

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3760
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Juventus do mbajė takime me Diegon   Sat Mar 14, 2009 4:36 am

Juventusi dhe Werder Bremeni kanė aranzhuar takim pėr tė biseduar nė lidhje me transferimin e brazilianit Diego.
“Tuttosport” njofton se skuadra gjermane ėshtė pajtuar qė tė lejojė bisedimet e bardhezinjve nė lidhje me mesfushorin e tyre, i cili qe njė kohė tė gjatė ėshtė nė planet e Zonjės sė Vjetėr.

Megjithatė, zėrat nga Torino njoftojnė se transferimi i Diegos nuk do tė kushtojė lirė. Werderi do tė mundohet tė nxjerrė sa mė shumė pėr ta lėshuar lojtarin kryesor tė tyre. Ndėrkohė spekulohet se kėrkesa e parė do tė jetė 30 milionė euro.
Back to top Go down
View user profile
 
Juventus do mbajė takime me Diegon
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: