PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Tifozėt e Interit: Mashtrues, largohu nga Milano!

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3888
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Tifozėt e Interit: Mashtrues, largohu nga Milano!   Sat Mar 14, 2009 4:37 am

Tifozėt e Interit kanė mbetur tė zhgėnjyer pas pėrjashtimit tė hershėm nga Liga e Kampionėve, prandaj kanė kėrkuar largimin e trajnerit Jose Mourinho nga stoli i zikaltėrve.
Tifozėt dhe drejtuesit e Interit shpresonin qė portugezi do ta ndryshojė fatin e Nerazzurėve nė Evropė, mirėpo ai ka arritur rekordin mė tė keq tė Interit nė Ligėn e Kampionėve nė pesė vitet e fundit.

Njė afishe ishte vendosur tė enjten nė kompleksin stėrvitor Pinetina ku shkruante: “Mashtrues luzitinian, largohu nga Milano”.
Back to top Go down
View user profile
 
Tifozėt e Interit: Mashtrues, largohu nga Milano!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: