PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Reina: Duhet ta mposhtim Unitedin

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3701
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Reina: Duhet ta mposhtim Unitedin   Sat Mar 14, 2009 4:38 am

Portieri i Liverpoolit, Pepe Reina, thotė se tė shtunėn Redsat duhet tė shėnojnė fitore me ēdo kusht kundėr Manchester Unitedit nė Old Trafford, nėse dėshirojnė t’i mbajnė gjallė shpresat pėr titull.
“Nėse humbim ose barazojmė, atėherė do tė jetė shumė vėshtirė pėr tė garuar pėr titull”.

“Duhet tė paraqitemi sikurse luajtėm kundėr Real Madridit. Nėse e bėjmė kėtė atėherė do tė largohemi nga fusha si fitues”, ka thėnė spanjolli pėr “Sky Sports”.
Back to top Go down
View user profile
 
Reina: Duhet ta mposhtim Unitedin
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranė Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkėluftėtar i Zahir Pajazitit: Duhet tė zbardhet vrasja e Zahirit
» Kastriot Myftaraj: Njė ditė, Perėndimi do t' u thotė shqiptarėve se duhet tė luftojnė fundamentalizmin islamik
» LEXOJE .. Patjetėr duhet tė lexohet,dhe patjetėr duhet tė shpėrndahet-Ataku nė zemėr
» Fotaq Andrea: Ne duhet tė flasim me gjuhėn e shqiptarizmės e tė kulturės sonė tė lashtė
» LIRI LOSHI: NUK NDALET SERBIA - AJO DUHET NDALUR!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: