PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ranieri: Trezeguet mė tradhtoi si fėmijė i llastuar

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ranieri: Trezeguet mė tradhtoi si fėmijė i llastuar   Sat Mar 14, 2009 4:40 am

Trajneri i Juventusit, Claudio Ranieri, e ka kritikuar sulmuesin francez David Trezeguet, pėr komentet e bėra gjatė kėsaj jave.
Trezegol kishte shprehur pakėnaqėsinė e tij pėr shkak tė zėvendėsimit nė ndeshjen kundėr Chelseat nė mesjavė, duke thėnė se nuk e kishte idenė pse trajneri i tij kishte vepruar nė atė mėnyrė.

“Ajo qė ka thėnė Trezeguet mė ka nevrikosur shumė. Fjalėt e tij ishin si tė njė fėmije tė llastuar. Ndjehem i tradhtuar mė shumė nga reagimi i tij si njeri se si lojtar, dhe kjo mė ka lėnduar mė sė shumti”, ka thėnė Ranieri pėr “Sky Sport Italia”.
Back to top Go down
View user profile
 
Ranieri: Trezeguet mė tradhtoi si fėmijė i llastuar
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: