PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Real Madridi do tė pastrojė 18 lojtarė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Real Madridi do tė pastrojė 18 lojtarė   Sat Mar 14, 2009 4:40 am

Deri nė tetėmbėdhjetė lojtarė tė Real Madridit do tė mund tė largohen nga kampioni i Spanjės si pjesė e ristrukturimit tė klubit.
El Mundo Deportivo thotė se Jordi Codina, Jerzy Dudek, Michel Salgado, Gabriel Heinze, Fabio Cannavaro, Javi Garcia, Mahamadou Diarra, Royston Drenthe, Wesley Sneijder, Rafael van der Vaart, Christoph Metzelder, Javier Saviola, Julien Faubert, Marcelo dhe Miguel Torres, do tė shpėrndahen rreth e qark Evropės ose do tė detyrohen tė zvogėlojnė kontratat e tyre qė nga 30 qershori.

Pesėmbėdhjetė lojtarėve tė sipėrpėrmendur mund t’u bashkohet edhe treshja Klaas Jan Huntelaar, Arjen Robben dhe Fernando Gago, qė tė gjithė nė varėsi tė asaj se si do tė performojnė nga tash deri nė fund tė sezonit.

Tetė janė lojtarėt e paprekshėm, pėr tė cilėt Reali nuk do tė marrė parasysh asnjė ofertė nė asgjė rrethanė: Iker Casillas, Sergio Ramos, Pepe, Gonzalo Higuain, Lassana Diarra, Ruud van Nistelrooy, Guti dhe Raul.
Back to top Go down
View user profile
 
Real Madridi do tė pastrojė 18 lojtarė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: