PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Moratti: Futbolli anglez mė superior nė ēdo aspekt

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Moratti: Futbolli anglez mė superior nė ēdo aspekt   Sat Mar 14, 2009 4:41 am

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, thotė se Premierliga ėshtė njė shkallė mbi Serie A.
“Ndonjėherė futbolli mund tė jetė i egėr, por Manchester United ėshtė ekip shumė i mirė. Tė gjitha ekipet angleze kanė treguar se janė nė njė nivel mė tė lartė se futbolli italian, edhe teknikisht edhe nė aspekt tė kualiteteve individuale”, ka thėnė Moratti.

“Kemi treguar dinjitet dhe kemi luajtur mirė, por i kemi humbur disa raste shėnimi dhe nuk duhet tė bėhen gabime nė udhėtim. Nuk dua tė gjej justifikim. Jemi takuar me njė ekip qė meriton tė jetė kampion bote”.

“Meqė tė gjitha ekipet italiane janė eliminuar nga Liga e Kampionėve, duhet tė fillojmė tė mendojmė seriozisht rreth asaj se pse kjo ndodh dhe duhet tė rikuperohemi si komb”, ka shtuar mė tej presidenti i nerazurėve.
Back to top Go down
View user profile
 
Moratti: Futbolli anglez mė superior nė ēdo aspekt
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: