PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Benzema: Do tė qėndroj nė Lyon

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Benzema: Do tė qėndroj nė Lyon   Sat Mar 14, 2009 4:42 am

Sulmuesi i Lyonit, Karim Benzema, thotė se edhe nė sezonin e ardhshėm ai do tė mbetet nė radhėt e kampionėt tė Francės.
Francezi shihet si njė prej talenteve mė tė mėdhenj nė futbollin evropian dhe shumė ekipe janė duke pėrcjellė situatėn e tij viteve tė fundit.

Barcelona, qė eliminoi mu Lyonin nė 1/8 e finales sė Ligės sė Kampionėve, ėshtė njė prej kandidatėve favorit pėr tė marrė shėrbimet e Benzema.

Mediat franceze kanė shkruar se Lyoni tashmė ėshtė nė kėrkim tė njė sulmuesi si zėvendėsim pėr Benzema, i cili kėtė verė do tė duhet tė largohet.

Megjithatė Karim Benzema thotė se ende nuk planifikon tė largohet nga Lyoni dhe dėshiron tė mbetet nė kėtė klub edhe nė sezonin e ardhshėm.

“Do tė qėndroj tek Lyoni edhe nė sezonin e ardhshėm”, ėshtė pėrgjigjur shkurt sulmuesi francez.
Back to top Go down
View user profile
 
Benzema: Do tė qėndroj nė Lyon
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: