PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Benitez: Ndryshimi ėshtė 100 milionė funte

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Benitez: Ndryshimi ėshtė 100 milionė funte   Sat Mar 14, 2009 4:44 am

Menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez, thotė se Manchester United ėshtė superior ndaj ekipit tė tij vetėm pėr shkak tė parave.
“Ndryshimi mes nesh, ndoshta ėshtė 100 milionė funtet qė shpenzohen pėr lojtarėt dhe njė stadium i madh. Pėr tė kapėrcyer kėtė ndryshim ne duhet tė bėjmė ēdo gjė nė mėnyrė tė pėrkryer”, thotė Benitez.

“Duhet tė jemi tė bashkuar, nuk duhet tė bėjnė shumė gabime nė nėnshkrimin e lojtarėve apo drejtimin e klubit. E njėjta gjė vlen edhe pėr ekipin tim dhe pėr pėrzgjedhjen e lojtarėve, gjatė njė loje. Ajo duhet tė jetė e pėrkryer”.

"Sir Alex ka njė grup shumė tė mirė lojtarėsh dhe njė klub tė madh, qė ėshtė nė tė vėrtetė ajo qė e krijon dallimin. Ka njė ndryshim tė madh nė mesin e dy klubeve dhe skuadrės sė tyre. Lojtarėt, rekordet e transferimeve, pagat, ka njė dallim tė madh. Problemi ėshtė se kėtė sezon ne kemi qenė aq afėr, aq lartė pėr kaq gjatė, sa pritjet ishin shumė tė larta", shton mė tej Benitez.
Back to top Go down
View user profile
 
Benitez: Ndryshimi ėshtė 100 milionė funte
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: