PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Premierė ekskluzive e dramės "Bodrumi" nė Teatrin Kombėtar

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3675
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Premierė ekskluzive e dramės "Bodrumi" nė Teatrin Kombėtar   Sat Mar 14, 2009 4:56 am

Njė trupė e jashtėzakonshme artistike, me aktorė kosovarė, kompozitor austriak, regjisor kosovar, skenograf maqedonas, kostumograf kosovaro-francez dhe shumė tė tjerė, mė 24 mars do tė shfaqin premierėn e dramės "Bodrumi" nė Teatrin Kombėtar tė Kosovės.
Back to top Go down
View user profile
 
Premierė ekskluzive e dramės "Bodrumi" nė Teatrin Kombėtar
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» "Dublinasit" Pjesa e I
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Qamil L. Zekolli:Me rastin e pėrkujtimit tė trembėdhjetėvjetorit tė rėnjes heroike tė Komandantit tė Brigadės 121-"Kumanova" tė UCK-sė, Ismet Jashari dhe 65 dhe Dėshmorėve tė kėsaj Brigade
» Lidhja e shkrimtarėve tė Kosovės (LSHK), nxori numrin 2 tė revstes "Metafora"
» IDRIZ ZEQIRAJ:ADRESIMI I SAKTĖ I AKUZĖS NGA EULEX-I-HIPOKRIZIA E TURPSHME E KALEMXHINJVE POLITIKĖ DHE "INTELEKTUALĖ"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: