PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 AnImA Ime E Perferuar YugIoH

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3780
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: AnImA Ime E Perferuar YugIoH   Sat Mar 14, 2009 4:44 pm

Ky anime eshte transmetuar ne 2 versione te ndryshme ne ate normal yugioh dhe yugioh gX
Pharao

yugioh gx

Se cili eshte me i mir vlersone vet Ju deshiroj argetim gjithsesi

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
AnImA Ime E Perferuar YugIoH
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Multimedia :: Filma / Movies :: Anime-
Jump to: