PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 YuGiOh 5Ds e vertet nje version i ri i cili shpresohet se do del se shpejti

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 23
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3261
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: YuGiOh 5Ds e vertet nje version i ri i cili shpresohet se do del se shpejti   Sat Mar 14, 2009 4:51 pm


Ishalla eshte qikaq i mir siq po duket Very Happy

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
YuGiOh 5Ds e vertet nje version i ri i cili shpresohet se do del se shpejti
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Burbuqe Thaēi: Sherri i mikut tė mirė nė ditėt e vėshtira!
» Fatmir Halimi: Rolan Barti dhe aventura e shenjave
» Asllan Dibrani:Nga gjiri i Malėsisė sė Gollakut , lindi kėngėtari dhe krijuesi i madh Demir Krasniqi!
» LIRI LUSHI: Sė shpejti do ta shkeli Preshevėn me "armėn" dhe plisin e bardhė tė Shote Galicės(Intrevistė)
» Shkup: Sė shpejti fillojnė punimet nė sheshin "Skėnderbeu"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Multimedia :: Filma / Movies :: Anime-
Jump to: