PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Vjen shėrbimi Google Voice

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4137
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Vjen shėrbimi Google Voice   Sun Mar 15, 2009 5:38 amKompania Google ėshtė e gatshme tė bėhet lojtar i madh nė industrinė telekomunikuese me shėrbimin e saj mė tė ri pa pagesė tė emėruar - Google Voice.
Nėse pėrdorimi i kėtij shėrbimi “pranohet”, atėherė disa nga kompanitė e vogla dhe tė mėdha tė cilat ofrojnė shėrbime tė ngjashme (si eBay dhe shėrbimi i saj Skype) do tė mund tė shkatėrroheshin.

Google Voice paraqet versionin e avancuar tė shėrbimit tė njohur mė herėt me emrin GrandCentral. Ky shėrbim ėshtė krijuar me qėllim qė tė thjeshtėsojė udhėheqjen me thirrjet telefonike, postės me zė dhe porosive tekstuale.

Google Voice fillimisht do tė jetė nė dispozicion vetėm pėr parapaguesit e shėrbimit GrandCentral, derisa tjerėt do tė kanė rastin qė shėrbimin ta pėrdorin pas disa javėsh.

Shėrbimi Google Voice u mundėson pėrdoruesve qė tė drejtojnė thirrjet e tyre kah njė numėr telefoni i cili nė tė njėjtėn kohė do tė lajmėrojė nė telefonin shtėpiak, nė atė tė punė si dhe nėpėrmes telefonit celular.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Vjen shėrbimi Google Voice
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» "Skėnderbeu, Mbreti luftėtar i Shqipėrisė", vjen nė atdhe
» Chris Tucki:Tash vjen Baci Vlla!
» Baki Ymeri:Ajvaz Voka i Shipkovicės dhe tėrbimi racist i Selim Hasanajt

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: