PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 S’ka gjė nga Bugatti i lirė!

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4195
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: S’ka gjė nga Bugatti i lirė!   Mon Mar 16, 2009 2:26 pmEdhe pse kemi dėgjuar thashetheme se Bugatti do ta paraqesė njė model tė ri, i cili do tė jetė nė mėnyrė drastike mė i lirė sesa ekstremi "Veyron", nga maja e kompanisė vjen njė demantim i vendosur.
Franz-Josef Paefgen, njeriu i parė i kompanisė Bugatti, pohon se nuk ėshtė duke menduar pėr modelin mė tė lirė, por se modeli i automjetit tė radhės do tė jetė po aq ekstrem dhe i shtrenjtė si Veyron.

Paefgen ka deklaruar se ėshtė duke punuar nė disa projekte, por ka refuzuar tė flas mė nė detaje se aq.

Pėrndryshe, Bugatti nė vjeshtė do tė festojė ditėlindjen e tij tė madhe – Ettore Bugatti punėn e tij e ka filluar nė shtator tė vitit 1909. Nė kėtė kohė do tė duhej tė mbahej premiera, edhe pse me gjasė do tė bėhet fjalė edhe pėr njė edicion special tė modelit Veyron.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
S’ka gjė nga Bugatti i lirė!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: