PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ipko ...Te rejat?

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3538
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Ipko ...Te rejat?   Mon Mar 16, 2009 4:16 pm


Kompania telekomunikuese IPKO ka lansuar produktin e ri tė televizionit kabllor digjital. Ky produkt, cili qė nga sot ka filluar tė lėshohet nė pėrdorim dhe qė ka ngjallur interesim tė madh te qytetarėt, pėr drejtuesit e kompanisė ėshtė vetėm fillimi. Sistemi kabllor digjital nė fillim do tė shtrihet nė kryeqytet, pėr tė vazhduar mė pastaj edhe nė komunat e tjera, ku ka tė shtrirė rrjetin kompania. Marrėsi digjital qė ėshtė pjesė e kompanisė nga Shqipėria, Digitalb, do t’i ketė 60 kanale, tė cilat do tė mund tė shihen pa pagesė deri mė 30 tė kėtij muaji. Oferta do tė jetė e ndarė nė tri pako. Drejtuesit e kėsaj kompanie kanė thėnė se nga viti i ardhshėm klientėve tė kompanisė do t’u ofrohen edhe mė shumė mundėsi pėr shfrytėzimin e kėtij sistemi.

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Ipko ...Te rejat?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: