PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Veture per njeriun me te trashe ne bot hahahah ...si mundet me e nxon

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3539
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Veture per njeriun me te trashe ne bot hahahah ...si mundet me e nxon   Mon Mar 16, 2009 4:17 pm

Njeriu mė i rėndė nė botė ende nuk mund tė ecė, por sė shpejti do tė mund tė lėvizė. Njė Chevrolet Astrovan e vitit 1989, do tė riparohet special pėr Manuel Uriben nė mėnyrė qė ai tė mund tė lėvizė jashtė shtėpisė, mė shumė se 6 vjet pasi ėshtė lidhur pėr shtrati pėr shkak tė peshės. Uribe e ka thyer Rekordin Ginis, nė vitin 2006 kur peshonte 557 kilogramė. Ai thotė se prej atėherė i ka humbur 226 kilogramė. Uribe deklaron se me veturėn e tij tė re, ai planifikon tė hapė njė biznes tė auto-pjesėve. Madje, gruaja e tij, Claudia Solis, thotė se ata po planifikojnė njė udhėtim nė det gjatė muajit maj. Uribe u martua me Solisin nė tetor, dhe kjo ishte ndėr herėt e rralla qė ai doli jashtė shtėpisė.

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Veture per njeriun me te trashe ne bot hahahah ...si mundet me e nxon
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: