PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Luani Po na kthehet ne MEQ????qka mendoni ju

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3658
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Luani Po na kthehet ne MEQ????qka mendoni ju   Mon Mar 16, 2009 4:24 pm


Boksier amerikan Lamon Brewster tė dielėn ka triumfuar kundėr britanikut Michael Sprott, derisa pas kėtij dueli thuhet se ai i ka telefonuar Luan Krasniqit pėr njė meē.

Ueb sajti abendblatt.de shkruan se boksieri kosovar ka paralajmėruar rikthimin e tij nė ring, pas humbjes nga Aleksander Dimitrenko dhe Brewster ėshtė shprehur i gatshėm tė boksojė kundėr junikasit. Krasniqi nė vitin 2005 kishte humbur nga Brewster nė meēin qė ėshtė zhvilluar pėr titullin e kampionit tė botės nė versionin WBO.

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Luani Po na kthehet ne MEQ????qka mendoni ju
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: