PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Futboll ne la lig Barcelona ska vdekur

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3534
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Futboll ne la lig Barcelona ska vdekur   Mon Mar 16, 2009 4:26 pm

Barcelona mposhti Almerian me rezultat 2-0, duke e rikthyer diferencėn prej gjashtė pikėsh ndaj pėrcjellėsit mė tė afėrt, Real Madrid, qė tė shtunėn fitoi kundėr Bilbaos 5-2.

Bojan Krkic doli tė jetė vendimtar pėr Katalunasit, pasi mposhti dy herė portierin vendas.

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Futboll ne la lig Barcelona ska vdekur
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mbi 1 mijė tė vdekur nga tėrmeti dhe tsunami nė Japoni
» Greqi, pėrleshje mes shqiptarėve dhe pakistanezėve nė burgun e Koridhalosė, dy tė vdekur dhe 21 tė plagosur
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Si Dr.Mark Mirashi e solli nė jetė pacientin e vdekur
» Pėrparim Hysi:Tė ketė vdekur,Migjeni?!...Migjenit nė 100-vjetorin e lindjes

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: