PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 ASUS P552W Rreshqet si ne akull

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3534
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: ASUS P552W Rreshqet si ne akull   Mon Mar 16, 2009 4:29 pm


lojet e veēantė tė pajisjeve smartphone tė cilėt zakonisht i thėrrasim edhe PDA telefonė, sipas formės ngjajnė shumė me asistentėt personal digjital (PDA), mirėpo nė brendi tė tyre kanė edhe funksionin pėr bisedė telefonike.

Karakteristikat e tyre tė rėndėsishme janė shpejtėsia dhe fuqia e procesorit, dhe kėndi prej tė cilit duhet vėshtruar njė smartphone.

Asus P552ė ėshtė njėri ndėr kėto pajisjet me procesor shumė tė shpejtė, dimensione tė vogla, GPS tė integruar dhe pajisjen pėr pėrcjellje. / ms / foto: ms / 13 mars 2009 /

Disa nga karakteristikat e Asus P552W

1. Rrjeti: tri-band GSM, 3G
2. Sistemi operativ: Windows Mobile 6.1 Professional
3. Procesori: Marvell Tavor 624 MHz
4. Memoria: 256 MB ROM, 128 MB RAM, microSD
5. Ekrani: 2,8 inē, 240x320 pikselė
6. Koneksion: USB, Bluetooth, WiFi
7. Tė tjera: kamera – 2 Mpx, GPS
8. Bateria: 1100 mAh
9. Dimensionet: 102x60x14 mm, 105

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
ASUS P552W Rreshqet si ne akull
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: