PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 APPLE LANSON IPOD SHUFFLE - MINI..edhe me i vogel WOW?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 23
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3143
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: APPLE LANSON IPOD SHUFFLE - MINI..edhe me i vogel WOW?   Mon Mar 16, 2009 4:31 pm

Kompania Apple ka lansuar iPod Shuffle tė ri, pėr tė cilin thotė se ėshtė miniatura, mė e vogėl e kėtij produkti nė botė.

Modeli i ri ėshtė sa gjysma e Shuffle tė kaluar, dhe pėrfshin funksione tė reja qė kanė titujt e kėngėve dhe tė artistėve, tė cilat i lexohen atij qė e dėgjon.

Kapaciteti i kėtij modeli tė ri nuk shkon mė shumė se 4GB memorie tė brendshme, mirėpo kjo hapėsirė mundėson qė nė tė tė futen deri nė 1000 kėngė.

Modeli i ri i Shuffle ėshtė nė shitje tek dyqanet Apple, dhe ka njė ēmim prej 59 funtave britanike.

Pėr mė shumė informata, klikoni nė http://Apple.com/ipodshuffle

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
APPLE LANSON IPOD SHUFFLE - MINI..edhe me i vogel WOW?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skėnderbeu edhe pėr se vdekuri po i tremb armiqtė!
» Urimet pėr Ditėlindjen time!
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretėreshė ilire, ajo mėkėmbėsoi tė shoqin, Agronin, nė vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovės Mbretreshės sonė)
» Hoxha: Ne pranojmė edhe tė vritemi, por edhe tė vrasim. Ne jemi pro Xhihadit

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: