PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Lyon interesohet pėr Trezeguet

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Lyon interesohet pėr Trezeguet   Tue Mar 17, 2009 6:53 am

Presidenti i Lyonit, Jean-Michel Aulas, thotė se ekipi i tij mund tė sjellė sėrish nė Francė sulmuesin e Juventusit, David Trezeguet.
Trezeguet nuk ėshtė shumė i kėnaqur nga hapėsira qė i jepet nė klub pas rikthimit tė tij nga rikuperimi, dhe kjo pakėnaqėsi ishte e dukshme edhe nė ndeshjen kundėr Chelseat, kur u nxor nga loja.

“Ne e kemi dėshiruar atė edhe para dy vitesh. Nuk ėshtė e fshehtė qė e duam Trezeguet. Nuk kam folur me trajnerin pėr kėtė, as me Juventusin, por ne e duam atė futbollist. Ai ėshtė njė futbollist i jashtėzakonshėm, por ne e kemi Bezneman...”, ka thėnė Aulas.
Back to top Go down
View user profile
 
Lyon interesohet pėr Trezeguet
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: