PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Benitez: Liverpooli skuadra mė e mirė nė Evropė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Benitez: Liverpooli skuadra mė e mirė nė Evropė   Tue Mar 17, 2009 6:59 am

Edhe pse trofetė e sezonit tė kaluar gjenden nė kabinetin e Manchester Unitedit dhe ēmimin pėr lojtarin mė tė mirė nė botė e ka fituar Cristiano Ronaldo, trajneri i Liverpoolit, Rafael Benitez, thotė se skuadra e tij ka qenė skuadra mė e mirė nė Evropė vitet e fundit.
“Besoj se Liverpooli ka qenė skuadra mė e mirė nė Evropė nė pesė vitet e fundit. Kemi arritur qė nė tė njėjtėn javė ta mposhtim Real Madridin dhe Manchester Unitedin, nėse mund t’i mposhtim ata, atėherė mund ta mposhtim ēdo skuadėr”, ėshtė cituar Benitez nga “The Sun”.

Nga an tjetėr kapiteni Steven Gerrad ka shtuar: “Do ta nevojitet fat pėr ta fituar trofeun e Ligės Premier, mirėpo fitorja jonė kundėr Unitedit, do tė krijojė besim edhe te skuadrat tjera se Manchesteri nuk ėshtė skuadėr e cila nuk mund tė mposhtet”.
Back to top Go down
View user profile
 
Benitez: Liverpooli skuadra mė e mirė nė Evropė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shifra tmerruese: 70.000 prostituta shqiptare sot merren me "zejėn" e seksit nė Evropė?!
» Sulejman Lokaj: Evropė, ndėrgjegjen ku e ke?!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: