PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Operacioni i Chiellinit i suksesshėm

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3915
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Operacioni i Chiellinit i suksesshėm   Tue Mar 17, 2009 7:00 am

Mbrojtėsi i Juventusit, Giorgio Chiellini, i ėshtė nėnshtruar ndėrhyrjes kirurgjike nė hundė, ndėrsa lajmet mė tė reja janė se operacioni ka dalė i suksesshėm.
Chiellini e lėndoi hundėn nė njė pėrballje me Francisco Vallianin nė ndeshjen kundėr Bolognas tė shtunėn, ndėrsa pėr ta korrigjuar kėtė lėndim ėshtė dashur t’i nėnshtrohej tė ndėrhyrjes kirurgjike tė hėnėn.

“Chiellini ėshtė dashur t’i nėnshtrohej ndėrhyrjes kirurgjike nė hundė nė mėngjesin e sotėm. Operacioni ka zgjatur mė pak se tridhjetė minuta dhe ndėrhyrja ka qenė e suksesshme, ndėrsa lojtari do tė lėshohet brenda disa orėsh. Ėshtė e mundur qė lojtari tė jetė nė fushėn stėrvitore qė tė mėrkurėn”, shkruan nė deklaratėn zyrtare tė klubit.

Ky ėshtė njė lajm i mirė pėr Zonjėn e Vjetėr, pasi qė fundjavėn qė vjen do ta zhvillojė ndeshjen derbi kundėr Romės nė Olimpico tė kryeqytetit italian.
Back to top Go down
View user profile
 
Operacioni i Chiellinit i suksesshėm
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: