PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Kaka i shqetėsuar pėr lėndimin e radhės

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Kaka i shqetėsuar pėr lėndimin e radhės   Tue Mar 17, 2009 7:00 am

Superylli i Milanit, Kaka, ėshtė kthyer nga lėndimi tė dielėn pėr tė luajtur kundėr Sienas nė Stadio Franchi, mirėpo ekziston frika se lėndimi i ėshtė kthyer sėrish, prandaj ėshtė dashur tė largohet nga ndeshja nė minutėn e 72-tė.
Kaka nuk ka luajtur pėr Milanin qė nga 7 shkurti kur ishte lėnduar nė pėrballjen kundėr Regginas, mirėpo rikthimi i tij nė fushė ka bėrė qė braziliani tė lėndohet sėrish.

“Jam vėrtet i shqetėsuar dhe nuk e di kur do tė mund tė luaj sėrish. Nuk di se ēfarė tė bėj, e ndjeva tė njėjtėn dhimbje sikurse herėn e fundit. Njė goditje e vogėl dhe menjėherė jam kthyer nė gjendjen e mėparshme. Nuk e di se kur do tė mė largohet kjo dhimbje”, ėshtė shprehur Kaka i dėshpėruar.
Back to top Go down
View user profile
 
Kaka i shqetėsuar pėr lėndimin e radhės
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Komandant Lata: Jam i shqetėsuar - nuk e di nėse dikush ka kėrkuar haraē nė emrin tim [video]
» Kujtim Mateli: Dėshnica e Pėrmetit, e pėrjetėsuar nė histori dhe fjalė
» Dardan Velija: Njė biografi siē s'jemi mėsuar tė shohim
» Beqir Cikaqi-Nga cikli poetik:Dilema e shqetėsimir Cikaqi
» Frashėr Demaj: Zgjedhjet lokale, sfida e radhės pėr institucionet e Kosovės

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: