PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Probleme ndėrmjet Robben dhe Huntelaar

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3527
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Probleme ndėrmjet Robben dhe Huntelaar   Tue Mar 17, 2009 7:01 am

Arjen Robben dhe Klaas Jan Huntelaar ishin dy nga lojtarėt mė tė mirė nė fushė nė fitoren e Real Madridit, prej 5-2, nė fushėn e Athletic Bilbaos tė shtunėn mbrėma, mirėpo njoftohet se gjėrat nuk shkojnė mirė ndėrmjet dy holandezėve.
“Sport” dhe “AS” kanė njoftuar se dy bashkėkombėsit e kanė problem tė pėrshtaten me njėri-tjetrin. Gjatė njė momenti nė ndeshjen kundėr Bilbaos, Huntelaar i ka thėnė Robbenit pse nuk ia ka pasuar topin, ndėrsa ky i fundit ka reaguar duke i thėnė: “Mbylle gojėn!”.

Pas zėvendėsimit tė tė dy lojtarėve, Robben e ka zgjatur dorėn pėr ta pėrshėndetur, ndėrsa ish-sulmuesi i Ajaxit nuk i ėshtė pėrgjigjur kėtij reagimi.

Mėsohet se Huntelaar ndjehet i frustruar pėr shkak tė numrit tė vogėl tė topave qė pranon nga Robben qė nga momenti kur ėshtė inkuadruar nė formacionin bazė tė Realit.
Back to top Go down
View user profile
 
Probleme ndėrmjet Robben dhe Huntelaar
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Probleme shėndetėsore pėr Behgjet Pacollin/ Operohet nė Lugano
» Dallimi i thekshėm ndėrmjet diversitetit dhe diversionit
» Ēfarė pėrmbante Marrėveshja ndėrmjet Ahmet Zogut dhe Nikolla Pashiē?!
» Pėrparim Demi: Nostalgjikėt e enverizmit apo: Shqipėria ndėrmjet luftės nacional ēlirimtare dhe kolapsit (1945 - 1990)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: