PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Giordano: Gara pėr titull nuk ka marrė fund

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Giordano: Gara pėr titull nuk ka marrė fund   Tue Mar 17, 2009 7:05 am

Legjenda e Lazios, Bruno Giordano, nuk beson se Interi e ka siguruar Scudetton, pavarėsisht se gjendet shtatė pikė pėrpara Juventusit.
“Nuk mendoj se ka marrė fund, sepse Interi duhet tė luajė kundėr Juventusit”.

“Nerazzurėt arritėn tė nxjerrin fitore kundėr Fiorentinės, edhe pse nuk treguan lojė tė mirė. Megjithatė kjo fitore iu jep kurajė dhe iu siguron pikė”.

“Mendoj se Juventusi duhet tė besojė nė Scudetto, sepse ka akoma shumė pikė nė lojė dhe Interi do tė udhėtojė nė Torino pėr t’u pėrballur me Bianconerėt”, ka thėnė Giordano pėr “Sky Sport Italia”, duke shtuar se Roma, Fiorentina dhe Genoa i kanė shanset e njėjta pėr t’u kualifikuar nė Ligėn e Kampionėve sezonin e ardhshėm.
Back to top Go down
View user profile
 
Giordano: Gara pėr titull nuk ka marrė fund
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Berisha nė Kosovė marrėveshje ndėrshtetėrore
» Ēfarė pėrmbante Marrėveshja ndėrmjet Ahmet Zogut dhe Nikolla Pashiē?!
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrė nė pyetje djalin qė e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Basha i pėrgjigjet Letrės sė Kadaresė: Pse nuk tėrhiqem dot nga gara.
» Bahri Rashica:Na ka marrė malli

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: