PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Wenger: Walcott ėshtė lojtari kyē i Arsenalit

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Wenger: Walcott ėshtė lojtari kyē i Arsenalit   Tue Mar 17, 2009 7:08 am

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, e konsideron anėsorin e ri Theo Walcott, si lojtarin kryesor pėr sukseset e Topēinjve kėtė sezon.
“Ai na jep diēka shumė tė rėndėsishme, sidomos kur luajmė nė shtėpi. Ai krijon hapėsira dhe luan lojė tė drejtpėrdrejtė. Ne kemi nevojė pėr kėtė gjė nė ndeshjet qė zhvillojmė nė shtėpi”.

“Kthimi i tij ėshtė shumė i rėndėsishėm, sepse ai mund tė na ndihmojė tė ndryshojmė diēka nėpėr ndeshje. Ai po pėrmirėsohet vazhdimisht dhe shumė tė mira do tė vijnė nė tė ardhmen nga Theo”, ka thėnė Wenger pėr “Setanta Sports”.
Back to top Go down
View user profile
 
Wenger: Walcott ėshtė lojtari kyē i Arsenalit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: