PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Riquelme i uron sukses Argjentinės

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Riquelme i uron sukses Argjentinės   Tue Mar 17, 2009 7:09 am

Mesfushori i Boca Juniors, Juan Roman Riquelme, ka thėnė se ai nuk do tė japė shpjegime tė mėtutjeshme nė lidhje me vendimin e tij pėr tė hequr dorė nga pėrfaqėsuesja e Argjentinės dhe ia ka uruar mė tė mirėn kombėtares sė tij.
Javėn qė shkoi, Riquelme i dha fund karrierės sė tij me pėrfaqėsuesen pėr shkak tė mospajtimeve me trajnerin Diego Maradona, dhe kėrkon qė tė mos i bėhet mė pyetja nė lidhje me vendimin e tij.

“Nuk dėshiroj tė flas mė pėr kėtė temė. Mendoj se isha shumė i qartė atė ditė (tė mėrkurėn)”.

“Pėrfaqėsuesja do tė vazhdojė tė ketė sukses, sepse aty ka shumė lojtarė tė mėdhenj. Ua dėshiroj atyre mė tė mirėn. Shpresoj tė kenė sukses nė kualifikime dhe nė Kampionatin Botėror”, ka thėnė mesfushori i dikurshėm i Barcelonės dhe Villarrealit pėr “Canal 13”.
Back to top Go down
View user profile
 
Riquelme i uron sukses Argjentinės
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Redin HAFIZI:Sukses shqiptar
» Kastriot Muēolli Uron!Kastriot Muēolli

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: