PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Sony Ericsson C905 me defekte

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4200
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Sony Ericsson C905 me defekte   Tue Mar 17, 2009 7:17 amPėr shkak shkallės sė lartė tė kthimit tė modelit C905 nė
Britani tė Madhe, Sony Ericsson u kėrkon falje blerėsve, derisa
operatorėt kėrkojnė dėmshpėrblim.
Sipas faqes britanike tė
internetit Mobile Today, blerėsit e pakėnaqur tė celularit C905 tė
kompanisė Sony Ericsson po e kthejnė me tė madhe. Pėr shkak tė shkallės
sė lartė tė kthimit i cili nė disa vende ka arritur edhe deri nė 30 pėr
qind, prodhuesi ka lėshuar njė komunikatė nė tė cilėn u kėrkon falje
blerėsve, mirėpo operatorėt mobil kėrkojnė dėmshpėrblim si kompensim
pėr humbjet dhe dėmin e shkaktuar nė imazhin e tyre.

Si arsye e pakėnaqėsisė me telefonin mė sė shpeshti pėrmendėn
“ngrirjet” e softuerit dhe problemet me zmadhuesit. Sipas deklaratės
nga Sony Ericsson, ėshtė goditur dėrgesa e parė e celularėve, derisa
qysh nė versionet e radhės lėshimet janė rregulluar.

Modeli C905 ėshtė celulari rrėshqitės me fotoaparat tė rezolucionit prej tetė megapikselash.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Sony Ericsson C905 me defekte
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: