PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Rihanna don me e rigjiru filmin bodyguard

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3658
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Rihanna don me e rigjiru filmin bodyguard   Tue Mar 17, 2009 3:36 pmAktorja 21 vjeēare – e cila ėshtė e dashura e Chris Brown, i cili akuzohet pėr sulm kriminal dhe rrahje pikėrisht nė tė – raportohet se ėshtė duke shikuar skenar tė ndryshėm nė New York pėr tė bėrė hitin filmik tė viteve ’90, “The Bodyguard” nė tė cilin mė parė luanin Whitney Houston dhe Kevin Costner.

“Para ngjarjes me Chris, Rihanna kishte nė dorė njė numėr tė madh tė skenarėve. Ajo dėshironte ta bėnte kėtė film pėr njė kohė tė gjatė”, ka thėnė njė burim i gazetės “New York Daily News”.

Nė film, karakteri i Rihanna-s ka tė bėj me njė kėngėtare “tė re dhe seksi” dhe ky ėshtė roli kryesor qė mė parė ėshtė luajtur nga Whitney.

Bukuroshja e lindur nė Barbados do tė luaj pėrkrah aktorin GI Joe qė luan nė filmin Channing Tatum i cili do tė luaj rolin e tė dashurit nė filmi.

Rihanna po ashtu besohet se ėshtė duke punuar edhe pėr njė rol nė filmin
“Charlie's Angels”, nė serinė e re tė secilit pritet tė luaj edhe kėngėtari Justin Timberlake.

Kėngėtarja e “The Umbrella” tani pėr tani ėshtė duke u qetėsuar nga pėrleshja me Chris tė cilin po e pret gjykimin e tij.

E kėnaqur me vetveten

Nė tė njėjtėn kohė, Rihanna thuhet se ėshtė duke u kėnaqur me vetveten dhe shokėt e saj sidomos pas sulmit qė i ėshtė bėrė.

Tė premten nė mbrėmje kėngėtarja i ėshtė bashkuar mentorit tė saj Jay-Z dhe gruas se tij Beyonce Knowles nė njė darkė nė restorantin e New York-ut, Spotted Pig. Kurse tė premten ajo ėshtė relaksuar me shokėt e saj nė Da Silvano.

“Rihanna ka darkuar me pesė shokė dhe ėshtė ruajtur nga njė roje sigurimi. Ishte paksa e ēuditshme – pasi ajo mbante syze tė diellit edhe pse ora ishte 23:00 e natės – ndoshta pėr shkak se nuk ka dashur qė tė njihet nga tė tjerėt”, ka thėnė njė burim.

“Por ju e dini, ajo dukej pėr mrekulli. Ajo dukej edhe e lumtur – madje sikurse ėshtė shėruar nga kjo gjė”.

- Bang

_________________
*~Ar*Bi*~As*

Back to top Go down
View user profile
 
Rihanna don me e rigjiru filmin bodyguard
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: