PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Google kthen shenjėn beta nė shfletuesin e vet Chrome

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4200
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Google kthen shenjėn beta nė shfletuesin e vet Chrome   Thu Mar 19, 2009 6:40 amDorėn nė zemėr, versioni i fundit stabil i shfletuesit Chrome nga kompania Google nuk do tė bėhet me shenjėn beta. Ajo ėshtė larguar nga shfletuesi qysh nė muajin dhjetor tė vitit tė kaluar, mirėpo tabori i gjigantit tė internetit ka vendosur qė sėrish tė kthej nė funksion programin e versioneve eksperimentale tė shfletuesve tė cilėt janė nė dispozicion tė publikut tė gjerė.
Qė kur ėshtė larguar shenja nga shfletuesi i shfletuesit tė Google, kompania ka mbajtur dy kanale pėr shpėrndarje Chrome – stable (stabil), nė tė cilin ėshtė paraqitur versioni pėrfundimtar i shfletuesit dhe developer, i dedikuar pėr ekipet zhvilluese tė cilat kanė dashur tė eksperimentojnė mundėsitė e reja tė kėtij shfletuesi.

Tani Google po e kthen nė jetė kanalin e emėruar beta, i cili tė gjithė pėrdoruesve u mundėson tė provojnė versionet e reja tė Chrome.

Nė tė njėjtėn me kėtė risi nga Google ėshtė hapur edhe blogu zyrtar i Google Chrome, i cili i ėshtė dedikuar ekskluzivisht kėtij shfletuesi.

Versionin beta tė Google Chromea mund ta shkarkoni nė kėtė adresė.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Google kthen shenjėn beta nė shfletuesin e vet Chrome
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Emocionohet imami Krasniqi: All-llahu i madhėruar nuk ta kthen shpinėn

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: