PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Qasje offline nė Gmail

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4141
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Qasje offline nė Gmail   Thu Jan 29, 2009 2:22 pmGoogle mė nė fund u ka mundėsuar pėrdoruesve tė shėrbimit Gmail edhe qasjen offline nė e-mail, prandaj kėshtu ėshtė mundėsuar leximi i Gmail nė shfletuesin e faqeve tė internetit madje kur nuk ka lidhje me rrjetin e internetit.

Pos vet leximit, e-mailet do tė mund tė shėnohen me yll, tė arkivohen dhe tė organizohen, derisa ėshtė mundėsuar edhe pėrgatitja e e-mailit tė ri dhe vendosja e tij nė Outbox, nga i cili do tė dėrgohet herėn tjetėr qė tė krijohet lidhja me rrjetin e internetit.

Nė Google thonė se planifikojnė qė edhe pjesėve tjera tė Google Apps – siē ėshtė kalendari i tyre dhe dokumentet tjera tu mundėsojnė qasje offline, qė gjithashtu do tė nėnkuptonte se do tė mund tė shfletoheshin dhe tė ndryshoheshin tė dhėnat nė to dhe tė sinkronizohen me serverin kur tė lidhemi sėrish nė internet.

Disa tanimė vlerėsojnė se edhe ky paralajmėrim ėshtė i lidhur me sistemin e supozuar operativ nga Google i cili do tė na mundėsonte tė punojmė nė “mjegull” , respektivisht me anė tė aplikacioneve tė uebit, por edhe tė cilės do tė mund t’i qaseshim kur nuk kemi lidhje me rrjet. Nė kuadėr tė kėtyre thashethemeve, ende jemi nė pritje tė Gdrive pėr tė cilin po flitet shumė...

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Qasje offline nė Gmail
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: