PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ronaldinho: Dėshiroj tė luaj kundėr Napolit

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3637
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ronaldinho: Dėshiroj tė luaj kundėr Napolit   Fri Mar 20, 2009 5:03 am

Sulmuesi i Milanit, Ronaldinho, dėshiron tė kthehet nė fushė kėtė fundjavė pėr t’u ndeshur me Napolin, pikėrisht nė San Paolo, nė stadiumin e idhullit tė tij, Diego Maradona.
“Dėshiroj tė luaj tė dielėn kundėr Napolit nė San Paolo, i cili ėshtė njėri nga pak stadiumet e mėdha ku nuk kam luajtur”.

“Ka qenė stadiumi i idhullit tim tė madh, Maradona. Ai ka qenė idhulli i krejt familjes sime kur isha fėmijė. Shtėpia jonė ishte pėrplot me fotografi tė tij”, ka thėnė braziliani pėr “Corriere dello Sport”.
Back to top Go down
View user profile
 
Ronaldinho: Dėshiroj tė luaj kundėr Napolit
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nafi Ēegrani: Demant kundėr ''komentit'' tė njė spiuni tė fshehur
» Gaztori Erion Veliaj, gėlbaza shpifėse e Edi Ramės kundėr tė majtės shqiptare
» Asllan Dibrani:Kushtrim pėr shpėtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,qė vepron nė mėnyrė perfide kundėr kombit shqiptar
» Tė gjitha veprimet e kundėrligjshme tė Xhabir Zharkut
» Propagandė naive dhe e pėshtirė kundėr festės sė Vitit tė Ri (VIDEO)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: