PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ancelotti largohet nėse nuk ka pėrforcime

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ancelotti largohet nėse nuk ka pėrforcime   Fri Mar 20, 2009 5:05 am

Tė mėrkurėn, menaxheri i pėrgjithshėm i Milanit, Adriano Galliani, deklaroi se klima aktuale ekonomike nuk do t’i lejojė Rossonerėt qė tė shpenzojnė para nė blerjen e lojtarėve tė rinj gjatė afatit kalimtar veror, ndėrsa nėse ndodh kėshtu atėherė Carlo Ancelotti nuk do tė jetė trajner i kuqezinjve nė tė ardhmen.
“La Gazzetta dello Sport” njofton se nėse nuk ka pėrforcime te Milanit nė fund tė kėtij sezoni, atėherė Ancelotti mund tė largohet nė drejtim tė Real Madridit.

Mėsohet se trajneri i Rossonerėve dėshiron sė paku dy emra tė mėdhenj nė skuadėr, njė mbrojtės dhe njė sulmues.

Shėnjestra kryesore e mbrojtjes thuhet tė jetė qendėrmbrojtėsi i Chelseat, Alex, ndėrsa njėri nga sulmuesit, ai i Barcelonės, Samuel Eto’o, ose ai i Arsenalit, Emanuel Adebayor, plotėsojnė planet e Ancelottit nė sulm.
Back to top Go down
View user profile
 
Ancelotti largohet nėse nuk ka pėrforcime
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: