PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Probleme nė mbrojtje pėr Interin

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3978
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Probleme nė mbrojtje pėr Interin   Fri Mar 20, 2009 5:08 am

Para ndeshjes sė fundjavės kundėr Regginas, Interi pėrballet me probleme serioze nė mbrojtje.
“Corriere dello Sport” njofton se Nicola Burdisso dhe Ivan Cordoba janė tė dyshimtė pėr kėtė pėrballje, Marco Matterazzi ka nevojė edhe pėr njė javė qė tė rikuperohet, ndėrsa Walter Samuel mungon pėr shkak tė kartonėve.

I fundit qė ėshtė lėnduar ėshtė Christian Chivu, qė lė tė kuptohet se i vetmi mbrojtės nė dispozicion ėshtė Nelson Rivas.

Krahas Rivasit nė mbrojtje pritet tė tėrhiqet mesfushori argjentinas Estebian Cambiasso.
Back to top Go down
View user profile
 
Probleme nė mbrojtje pėr Interin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: