PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Gigli: Trezeguet nuk ėshtė nė shitje

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Gigli: Trezeguet nuk ėshtė nė shitje   Fri Mar 20, 2009 5:09 am

Presidenti i Juventusit, Giovanni Cobolli Gigli, ka mohuar spekulimet e fundit nė lidhje me njė largim tė mundshėm tė sulmuesit David Trezeguet, duke thėnė se sulmuesi francez nuk ėshtė nė shitje.
“Mendoj se kjo ēėshtje ka marrė fund me deklaratėn e Blanc tė shtunėn. Tė gjitha janė vetėm spekulime tė mediave. Ai ėshtė njėri nga lojtarėt tanė kryesorė dhe ai nuk do tė largohet nga kėtu”.

“Jam takuar me Trezeguet tė martėn. Ai po stėrvitej, ndėrsa Ranieri po e pėrcillte. Ne duhet tė pėrqendrohemi te fitoret dhe shpresoj qė Trezeguet tė stėrvitet mirė dhe tė jetė nė dispozicion tė trajnerit kur ai ta ftojė nė ndeshje”, ka thėnė Gigli pėr Affariitaliani.it.
Back to top Go down
View user profile
 
Gigli: Trezeguet nuk ėshtė nė shitje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: