PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Gattuso: Ne do ta mposhtnim sėrish Unitedin

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3915
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Gattuso: Ne do ta mposhtnim sėrish Unitedin   Fri Mar 20, 2009 5:09 am

Mesfushori i Milanit, Gennaro Gattuso, i cili ka fituar tifozė anembanė botės me fjalėt e tija tė drejtpėrdrejta dhe me pėrkushtimin e madh qė ka nė fushė, duke qenė i pranishėm nė hapjen e njė qendre sportive pėr fėmijė nė qytetin e tij tė lindjes, Schiavonea, afėr Cosenzas, ka folur pėr uljen e pagave, pėr pozitėn e Milanit dhe pėr Ligėn e Kampionėve.
“Nė kohė tė kėtilla, ulja e pagave mund tė jetė njė akt i domosdoshėm. Unė tashmė kam folur me Gallianin pėr kėtė gjė dhe nėse klubi kėrkon diēka nga unė, unė jam i gatshėm ta bėj”, ėshtė cituar mesfushori italian nga “Il Corriere dello Sport”.

Duke folur pėr eliminimin e rivalėve tė qytetit, Inter, nga Manchester Unitedi, Ringhio ėshtė pėrgjigjur: “Po tė pėrballeshim me Mancheter Unitedin, ne do tė fitonim. Liga e Kampionėve ėshtė gjithmonė e paparashikueshme, prandaj ėshtė jetėsore pėr ne qė tė kthehemi nė kėtė garė”.
Back to top Go down
View user profile
 
Gattuso: Ne do ta mposhtnim sėrish Unitedin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» .Sot u rihap sėrish tuneli i Kalimashit
» Serbia sėrish terrorizon shqiptarėt, nuk i lejon tė votojnė nė zgjedhje lokale

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: