PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Gerrard: Kushdo qė vjen do ta eliminojmė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3920
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Gerrard: Kushdo qė vjen do ta eliminojmė   Fri Mar 20, 2009 5:11 am

Tė premten hidhet shorti pėr ēiftet ēerekfinale tė Ligės sė Kampionėve, ndėrsa simboli i Liverpoolit, Steven Gerrard, thotė se skuadra e tij do ta mirėpresė cilėndo skuadėr, pasi qė Tė Kuqtė nuk ia kanė frikėn askujt.
“Ne nuk ia kemi frikėn askujt. Ne do ta mirėpresim kėdo dhe mė besoni se do ta tejkalojmė”.

“Nėse mė pyetni pėr faktorin ‘frikė’ nė Ligėn e Kampionėve, atėherė mendoj se shtatė skuadrat tjera duhet tė shpresojnė qė tė mos ndeshen me ne”.

“Megjithatė, unė e shikoj nė atė mėnyrė qė herėt a vonė ne duhet tė pėrballemi me tė gjithė mė tė fortit, prandaj nuk ka rėndėsi kur do tė luajmė kundėr tyre, mė herėt ose mė vonė”, ka thėnė mesfushori anglez pėr “Belfast Telegraph”.
Back to top Go down
View user profile
 
Gerrard: Kushdo qė vjen do ta eliminojmė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» "Skėnderbeu, Mbreti luftėtar i Shqipėrisė", vjen nė atdhe
» Chris Tucki:Tash vjen Baci Vlla!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: