PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Almunia i gatshėm nė fundjavė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3978
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Almunia i gatshėm nė fundjavė   Fri Mar 20, 2009 5:12 am

Portieri i Arsenalit, Manuel Almunia, ėshtė i gatshėm tė kthehet nė ndeshjen e fundjavės tė cilėn Topēinjtė e zhvillojnė si mysafir i Newcastle United.
Spanjolli mungoi nė ndeshjen e mesjavės pėr Kupėn FA, por tė enjten ėshtė kthyer nė stėrvitje, ndėrsa pritet qė tė shtunėn stafi mjekėsor i Arsenalit t’ia japė dritėn e gjelbėr pėr lojė.

“Almunia mund tė kthehet. Ai ka kaluar njė seancė tė mirė stėrvitore gjatė ditės sė sotme dhe duket se ai do tė jetė nė gjendje tė luajė tė shtunėn”, ka thėnė trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, pėr “Arsenal TV Online”.

Ndėrsa sa i pėrket Eduardos dhe Fabregasit, Wenger ka pohuar se ata nuk pritet tė jenė tė gatshėm pėr lojė kėtė fundjavė.
Back to top Go down
View user profile
 
Almunia i gatshėm nė fundjavė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: